• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Anasayfa


     Denon AH-GC20 Kablosuz Gürültü Önleyici Kulaklık

   
Ürün Kodu : AH-GC20
Üretici : Denon
Fiyat : 400 Euro (KDV Dahil)
Ürün Özellikleri
Denon AH-GC20 Kablosuz Gürültü Önleyici Kulaklık
        Detaylar
 
 
Detaylar

Ürünü Online Satın almak için aşağıdaki logoyu tıklatın.

Denon AH-GC20 Kablosuz Gürültü Önleyici Kulaklık
Denon’un aktif gürültü gidericili Globe Cruiser AH-GC20 kablosuz kulaklıklarıyla, dolaşan kablolarla uğraşmadan keyifli bir sessizlikte müziğin tadına varın. AAC (Advanced Audio Coding) dahil en son Bluetooth 4.0 Dual Mode kablosuz teknolojilere sahip AH-GC20 kulak üzeri kulaklıklar, akıllı telefon, tablet ve portatif müzik çalarınızla kablosuz haberleşerek kablo ihtiyacını ortadan kaldırıyor. En son aptX, aptX Low Latency ve Clear Voice Capture ile donatılan AH-GC20 kulaklıklarda, ek pasif gürültü azaltımının yanı sıra çok konforlu giriş sağlayan, yumuşak, vücuda göre şekil alan köpük kulak süngeri var.
 
 
Kablosuz Bluetooth 4.0 İkili Mod Bağlantısı

AH-GC20 ile sevdiğiniz müziklerin keyfini portatif aygıtınızda yaşamak için bir kabloya ihtiyacınız yok, ve AH-GC20 aynı anda iki aygıt bağlantısına sahip. Örneğin iPad veya iPod’unuzu dinleyip iPhone’unuzdan arama yapıp alabilirsiniz. AH-GC20’deki Apple’ın Siri ses komut sistemiyle uyumluluğu sayesinde 7 farklı dilden seçilenle çalışma durumu ve pil ömrüyle ilgili sesli bildirimler alınıyor.

 

Net Ses Yakalama

Patentli aktif gürültü giderme sistemimize sahip AH-GC20, ortam gürültüsünü azaltabiliyor veya yok edebiliyor; müzik çalarken, telefonla görüşürken, ya da gürültülü ortamda sessizlik sakinlik için tek başına kullanılabiliyor. Her kulak yuvasındaki (biri içeride, diğeri dışarıda) telefon aramaları alırken ve yaparken üstün ses netliği sağlıyor ve sıra dışı gürültü giderme performansına katkıda bulunuyor.

 
cVc (Clear Voice Capture)

AH-GC20’de aptX Low Latency düşük gecikmeli kablosuz ses kodlamanın yanı sıra gelişmiş gürültü azaltım sistemi Clear Voice da var. Tümü çok gürültülü ortamlarda bile en net sesi sağlamak için tasarlanan gürültü bastırma, uyarlamalı eşitleme, otomatik kazanç denetimi, yanı giderme, rüzgar gürültüsü azaltımı ve gürültüye bağlı ses şiddeti deneyimi özelliklerine sahip Clear Voice, alınan sesin kalitesini zenginleştiriyor.

Denon’un Efsanevi Doğal Sesi

Frekansları profesyonelce ayarlı geniş 40mm sürücüleri olan AH-GC20, Denon’un uzun yıllara dayanan stüdyo ve profesyonel kulaklık uzmanlığının avantajıyla, aslına sadık ve doğal bir ton dengesi sağlıyor. Son zamanlarda çok sayıda kulaklık markası çıksa da, Denon on yılların getirdiği kulaklık geliştirme teknik bilgi birikimine sahip. Herkesin her yerde en iyi ses kalitesi ve kullanım rahatlığının keyfine varabilmesi için dünya çapında farklı ülkelerden dört binden fazla kişinin kulak ve yüz yapısını ölçtük.

Eksiksiz Aksesuar Takımı

AH-GC20 sahibi olanlar kuşkusuz çoğu zaman Bluetooth yoluyla kablosuz dinliyor olsalar da, uçak kalkış ve inişleri gibi kablosuz kullanıma izin verilmeyen durumlar için kontrol butonlu bir kulaklık kablosu da veriyoruz. Takımda ev ve stüdyo cihazlarına bağlantı için 3.5mm/1/4 inç standart kulaklık fiş adaptörü ve uçak adaptörü fişi de var. Verilen USB Micro-B kablosu AH-GC20 lityum iyon pilinin herhangi bir USB şarj aygıtı veya bilgisayar USB portundan şarj edilmesine imkan veriyor. AH-GC20 üç saatlik dolumla tam 20 saat kablosuz dinleme sağlıyor. Pil biterse ve şarj için USB portu yoksa, verilen ses kablosuyla müzik dinlemenin keyfini sürmeye devam edebilirsiniz.

AH-GC20 kulaklıklar ve aksesuarları için seyahat sırasında her şeyi bir arada tutmaya yönelik lüks taşıma çantası da mevcut.

denon gürültü önleyici kulaklık 
 
 
Ses Sistemleri Merkezi


Ev Sinema Amplifikatörleri
Stereo Amplifikatörler
Micro Sistemler
TV Sistemleri
CD Çalar
Kulaklık
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.05366.0778
Euro6.55506.5813
Hava Durumu