• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Anasayfa


     Denon DCD-50 AE CD Çalar

   
Ürün Kodu : DCD-50 AE CD Çalar
Üretici : Denon
Fiyat : 480 Euro (KDV Dahil)
Ürün Özellikleri
Denon DCD-50 AE CD Çalar
        Detaylar
 
 
Detaylar
Ürünü Online Satın almak için aşağıdaki logoyu tıklatın.

DenonDCD-50 AE CD Çalar

DCD-50 CD Player/Transport

Bugünün yaşam tarzı için gerçek Hi-Fi. PMA-50 Denon Design Serisi stereo amplifikatörün en iyi eşi olan DCD-50 gün ışığına çıkıyor. Denon mühendisleri engin tecrübelerini şirketin bilinen ses kalitesiyle birleştirip tamamen dijital bir Hi-Fi serisi yarattılar ve bunda küçük bir boyuta sığdırdılar. DCD-50 ses CD’leri ve MP3/WMA dosyalarını içeren CD’ler için kullanabileceğiniz çok zarif bir CD yuvası içerir. En önemlisi DCD 50, DCD’den PMA’ya tamamen dijital sinyal işlemeyi mümkün kılarak en sevilen CD koleksiyonlarının saf ve pürüzsüz bir şekilde çalınmasını sağlar.

PMA-50 ile Mükemmel Eşleşme

Yüksek kaliteli tarzı ve yüzeyiyle ile DCD-50, PMA-50 dijital entegre amplifikatörünüz için mükemmel bir partnerdir. Küçültülmüş ana gövdesine parlak ve mat siyah alanlar ile parlak gümüş tonu vurgulu yumuşak alüminyüm lüks yüzey eşlik eder. 

Dikey ve Yatay Yerleşim

Masa üstü ya da raf alanının kısıtlı olduğu durumlarda DCD- 50’yi PMA-50’nin yanına veya üzerine dik şekilde koyabilirsiniz. Elinizle kolayca çıkartabileceğiniz 4 adet ayağı için ana gövdenin yan tarafında kapakla kapatılmış 4 tane delik vardır. Üzerindeki kapakları çıkardıktan sonra ayakları yerine takabilirsiniz. Daha sonra da 4 gümüş kapağı ayakları çıkardığınız deliklere takın ve işlem tamam.

Dimmer ile Daha Net OLED Ekran

OLED ekran CD’deki şarkı sayısı ve toplam zamanı ile birlikte şarkı numarası, şarkı süresi, şarkıcı adı ve albüm adını (CD’ye bağlı olarak) gösterir. Bunlara ek olarak random mode, repeat 1, repeat all ve data diskleri için dosya simgesi ekranda yer alır.

Otomatik Standby Opsiyonu

Auto Standby fonksiyonunu aktif hale getirerek DCD-50’nizi 30 dakika kullanmamanız durumunda otomatik olarak beklemeye geçmesini sağlayabilirsiniz. Böylece enerji tasarrufu sağlar, çevreyi korumuş olursunuz.

Ergonomik Uzaktan Kumanda

Cihazınızla birlikte verilen uzaktan kumandanın ergonomik dizaynlı yapısı ok tuş takımını, sayı tuş takımını ve random, repeat, info ve program gibi özel butonları içerir. Tek bir uzaktan kumanda ile hem DCD-50’yi hem de PMA-50’yi kontrol edebilirsiniz.

Çok Amaçlı Disk Çalma

DCD-50 müzik CD’lerini çaldığı gibi MP3 ve WAV ses dosyalarını içeren CD-R ve CD-RW gibi data CD’lerini de oynatır.

Ekran cihazın yerleştirilme yönüne göre otomatik olarak döner.

Dimmer fonksiyonu uzaktan kumanda ile düzenlenebilen 3 seviyeli bir ekran parlaklığı sunar. PMA-50 ile eşlediğinizde her iki cihazın parlak ayarını aynı anda düzenleyebilirsiniz.

Yüksek Çözünülürlüklü D/A Conversion

PMA-50 ile optimum ses kalitesi için DCD-50’ın koaksiyel dijital ses çıkış özelliği vardır. Kolay bir kurulum için ihtiyaç duyulan dijital ses koaksiyel kablosu da cihazla birlikte verilir. Dijital koaksiyel girişi olmayan diğer ses araçlarıyla bağlantı için DCD-50’de yüksek kaliteli 32-bit/192-kHz D/A dönüşkürücüye sahip dönüştürme bloğu vardır.

 

dcd-50 denon cd çalar


 
 
Ses Sistemleri Merkezi


Ev Sinema Amplifikatörleri
Stereo Amplifikatörler
Micro Sistemler
TV Sistemleri - Soundbar
CD Çalar
Kulaklık
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.81788.8531
Euro10.345310.3868
Hava Durumu