• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Anasayfa


     Denon AVR-X2500 H 7.2 A/V Receiver 125 W/Ch

   
Ürün Kodu : AVR-X2500 H
Üretici : Denon
Fiyat : 1150 Euro (KDV Dahil)
Ürün Özellikleri
Denon AVR-X2500 H 7.2 A/V Receiver 125 W/Ch
        Detaylar
 
 
Detaylar
Ürünü Online Satın almak için aşağıdaki logoyu tıklatın.

Denon AVR-X2500 H 7.2 A/V Receiver

En Son Ev Sineması Özellikleriyle Güçlü 7 Kanallı Amplifikatör

Tüm kanallarda ayrı yüksek akım amplifikatörleri bulunan 
AVR-X2500H, kanal başına 95 watt (8 ohm, 20Hz-20kHz,% 0,08 THD) yüksek güç performansı sunar. Düşük empedanslı sürücüler, çok çeşitli hoparlörler için operasyonel stabilite sağlar ve dengeli, tonal ses oluşturur. AVR-X2500H, üç boyutlu ses formatlarına sahip Dolby Atmos, DTS: X ve DTS Virtual: X, artı HDCP 2.2 destekli bir HDMI bölümü ve HDMI kaynakları için 4K ölçekleme ile gelişmiş video işleme özelliklerine sahiptir.

Dolby Atmos, DTS: X ve DTS Sanal: X

Dolby Atmos, DTS: X ve DTS Virtual: X ile kendinizi çok boyutlu seslere bırakın. Dolby Atmos yükseltici hoparlörler veya özel ev sineması deneyimi için özel havai hoparlörler kullanan 5.2.2 surround ses hoparlör sistemi ile Dolby Atmos'yi kurun. DTS: X, filmlerinizi, oyunlarınızı ve müziğinizi geleneksel 5.1 surround sesin eşsiz bir gerçekçiliğine verir. DTS Virtual: X, yükseklik kanalları olmadan sürükleyici ses sağlar, 5.1, 7.1 veya 2.1 hoparlör düzeninde sanal yükseklik efektleri oluşturur.

Amazon Alexa Ses Kontrolü

AVR hands-free'inizi Amazon Alexa ve sesinizle kontrol edin. Ses seviyesini ayarlayın, bir sonraki parçaya geçin, farklı medya oynatıcılarınız için girişler ve daha fazlası - "Sadece Sor”. AVR-X2500H, HEOS cihazlarınız ve diğer seçilmiş Denon ürünleriniz için Amazon Alexa sesli komutlarını etkinleştirmek için HEOS Home Entertainment Skill'i indirin .

Gelişmiş HDMI Video Bölümü

En iyi ev sineması deneyimi için en yeni HDMI özellikleri. Tüm sekiz HDMI girişi - ve iki HDMI çıkışı - kopya korumalı içeriğin sınırsız keyfini çıkarmanızı sağlayan HDCP 2.2 desteğine sahiptir. 4K Ultra HD 60Hz video, 4: 4: 4 Pure Color alt örnekleme, Dolby Vision, Yüksek Dinamik Aralık (HDR10), Hibrid Log-Gama (HLG) ve 21: 9 video, 3D ve BT ile filmleri ve şovları izleyin. Olağanüstü renk, netlik ve kontrast için 2020 geçiş desteği.

Kolay Kurulum Deneyimi

Birlikte verilen AVR-X2500H Hızlı Başlangıç ​​Kılavuzu, nasıl başlayacağınız konusunda basit ve açık talimatlar sunar. TV'nizi HDMI aracılığıyla AVR-X2500H'ye bağladıktan sonra, TV ekranınızda kurulum, adım adım ilerlemek için özel Denon Kurulum Yardımcısı görünür. Bir dizi renk kodlu hoparlör bağlantısı yatay olarak düzenlenir ve hoparlör kablolarını basit bir şekilde organize eder ve bağlar.

Yerleşik Bluetooth, Wi-Fi ve AirPlay Yeteneği

Kablosuz ağınızın kalbi. Bluetooth ve Wi-Fi kablosuz bağlantı özelliği ile Denon AVR-X2500H, yoğun şehir ortamlarında bile güçlü akışlar için gelişmiş bir çift anten alıcı sistemi ile donatılmıştır. En sevdiğiniz ses içeriğini akıllı cihazlarınızdan kablosuz olarak dinlemenin keyfini çıkarın. 

HEOS Çok odalı Akış

Yerleşik HEOS teknolojisiyle evinizin herhangi bir odasında en sevdiğiniz müziğin keyfini çıkarın. Her odada aynı şarkıyı çalın veya her bağlantılı oda için farklı bir şarkı seçin - seçim sizin. Ayrıca tüm ev eğlenceleriniz için üstün ses kontrolü ve inanılmaz ses sağlayan Amazon Alexa ile çalışır.

Özel Kurulum Hazır

Denon AVR-X2500H, üçüncü taraf entegrasyon çözümleri ile kolay kişiselleştirme ve uyumluluk için harici kontrol ve IP kontrol özelliklerine sahiptir. Control4 ev otomasyon ekipmanı ile kusursuz entegrasyon için Control4 SDPP (Basit Cihaz Algılama Protokolü) sertifikasyonunun yanı sıra, önemli üçüncü parti kontrol cihazları için IP kontrol özelliği sunar. 

Uzaktan İzleme Yeteneği

Günümüzün özel yükleme ortamında, kurulum tamamlandıktan sonra bile entegratörlerin müşterileri için hızlı, güvenilir yardım ve hizmet sunması kritik öneme sahiptir. Bu çabayı desteklemek için, Denon AVR-X2500H AV alıcısı "ihiji Invision” uzaktan sistem yönetim teknolojisi ve "Domotz Pro” uzaktan izleme ve yönetim teknolojisine sahiptir. Bu programlar, özel tümleştiricilerin bağlı ürünlerin durumunu izlemesini ve ofis veya hareket halindeyken uzaktan sorun gidermesini sağlar ve sorunu gidermek için gereken süreyi önemli ölçüde azaltır.

Yüksek çözünürlüklü ses çözme

Yüksek çözünürlüklü ses parçalarının inanılmaz sadakatini keşfedin ve sanatçının istediği gibi müziğin keyfini çıkarın. AVR-X2500H, ALAC, FLAC, WAV (24 bit / 196 kHz'ye kadar) ve DSD 2.8MHz ve 5.6MHz parçaları (SACD'nin audiophile formatı) dahil olmak üzere birçok kayıpsız dosya tipini çözme özelliğine sahiptir. Bilgisayarınız veya NAS veya ağa bağlı bir cihaz gibi ağa bağlı cihazlar aracılığıyla yüksek çözünürlüklü ses dinleyin.

DSP Güç İşleme

Müzik ve film ihtiyaçlarınız için inanılmaz güç. AVR-X2500H, olağanüstü güç işleme için gelişmiş bir DSP (Dijital Ses İşlemcisi) çipi içerir. Saniyede bir milyardan fazla hesaplama yapabilen dört adet 300MHz DSP çekirdeği ile AVR-X2500H en yeni video, ses ve işleme ihtiyaçlarını destekler.


Çok kaynaklı, çok odalı

Denon AVR-X2500H ile, bir odada 5.1 kanal surround ses ve diğerinde ayrı bir kaynak veya müzik akışı keyfini çıkarabilirsiniz. Başka bir aile üyesi, farklı bir bölgede bir CD veya müzik akışı servisini dinlemeden dinlerken bir odada bir filmi izleyin.

Turntable / Vinil Desteği için Phono Girişi

Birlikte verilen fono girişi ile AVR-X2500H, döner tablanızı bağlamanıza ve vinil kayıt çalmanıza izin verir. Olağanüstü kalite ve ses ile vintage koleksiyonunuzun keyfini çıkarın. 

TV Bağlantısı

Denon AVR-X2500H cihazınızı TV'nizle ilişkili HDMI CEC işlevselliği aracılığıyla kontrol edin. "HDMI Kontrol” ünüzü alıcınızda AÇIK olarak ayarlayın, ardından "Akıllı Menü” yi AÇIK olarak ayarlayın ve AVR-X2500H'yi TV'nizin uzaktan kumandası ile kontrol etmeye başlayın. Smart Menu ana ekranı, kaynak ve surround modu seçimlerine, AVR'nin kurulum menüsüne ve dört Smart Select'e hızlı erişim sağlar.

Dikişsiz Kontrol için Denon AVR Uzaktan Kumandası

Arka cebinizde daha iyi kontrol. İOS ve Android için ücretsiz Denon AVR Uzaktan Kumandası AVR-X2500H'yi daha da kolay bir hale getiriyor - ses seviyesini ayarla, aç veya kapa, müziği kapat, bir kaynağı seç ya da müzik akışı servisleri ve çoklu oda için HEOS'a geç. Akıllı telefonunuza bugün ücretsiz Denon Remote ve HEOS uygulamasını indirin.

Audyssey Oda Düzeltme

AVR-X2500H, Audyssey MultEQ XT oda akustik ölçüm sistemine sahiptir. Verilen mikrofon ile her kanalı optimize etmek için her bir hoparlörün çıkışını hassas bir şekilde analiz eder. Ayrıca, ek Audyssey MultEQ Editor uygulaması (satın alınabilir) ileri düzey kullanıcıların ses ortamınızın daha fazla ayarlanması ve özelleştirilmesi için "başlık altında” gitmesini sağlar.

Kullanıcı dostu Ses Ayarı için Hızlı Seçim

Denon AVR-X2500H ön panelinde, her kaynak için tercih ettiğiniz ses ayarlarını kaydeden dört Hızlı Seçim düğmesi bulunur. TV sesi, Blu-ray, medya oynatıcıları ve daha fazlası arasında geçiş yapın ve AVR-X2500H, EQ ayarlarını o medya kaynağı için tercihlerinize göre ayarlar. Ön paneldeki düğmeleri kullanın veya daha hızlı kontrol için AVR kumandasındaki aynı Hızlı Seçimleri tercih edin.

Ses Teknolojisinde İlklerin 100+ Yılı

1910 yılında kurulan Denon, dünyanın ilk ses elektronik üreticilerinden, dünyanın ilk ticari CD'lerini üretmeye kadar, ses teknolojisinde "ilkler” in derin bir mirasına sahiptir. Sesli Ar-Ge'ye yönelik bu odaklanmış yatırım, her dinleme deneyiminde en son teknolojiyi ve en yüksek kaliteyi elde etmenizi sağlar.

denon AVR-X2500H ile ilgili görsel sonucu

Teknik Özellikler

Amplifikatör
Kanallar7.2
Çıkış gücüKanal başına 95 W @ 8 Ohm, 20 Hz ila 20 kHz,% 0,08 THD
Nesne Tabanlı Ses DesteğiDolby Atmos (5.1.2'e kadar), DTS: X (5.1.2'e kadar), DTS Sanal: X
Video
Pass-Through4K / 60 Hz, 4: 4: 4 renk çözünürlüğü, HDR10, HLG, Dolby Vision ve BT.2020
HDCP Sürümü2.2
Bağlantı
RadyoAM / FM
Kablosuz bağlantıBluetooth, çift bantlı Wi-Fi, Apple AirPlay
Girdişler8 x HDMI (1 ön) 
2 x optik TOSLINK 
1 x dijital koaksiyel 
1 x bileşen video 
2 x kompozit video 
5 x stereo RCA ses (1 fono) 
1 x USB (ön)
Çıkışlar2 x HDMI 
1 x bileşen video 
1 x kompozit video 
2 x subwoofer ön çıkış 
1 x Bölge 2 stereo çıkış 
1 x 1/4 "/ 6,35 mm kulaklık çıkışı (ön)
Diğer Limanlar1 x kurulum mikrofon girişi (ön) 
2 x Wi-Fi / Bluetooth antenleri 
1 x FM anteni 
1 x AM anteni 
1 x Ethernet 
1 x 1/8 "/ 3,5 mm IR uzaktan 
1 x 1/8" / 3,5 mm IR uzaktan 
1 x RS-232C çıkışı
Hoparlör Konnektörleri7 x renk kodlu, 4 yönlü bağlama direkleri
HDMI CECEvet
Genel
Ekran GörüntüsüEvet
Güç GereksinimleriÜretici tarafından belirtilmemiş
Boyutlar (G x Y x D)17,1 x 6,6 x 13 "/ 434 x 67 x 329 mm
Ağırlık20,7 lb / 9,4 kg
 
 
Ses Sistemleri Merkezi


Ev Sinema Amplifikatörleri
Stereo Amplifikatörler
Micro Sistemler
TV Sistemleri
CD Çalar
Kulaklık
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.70565.7285
Euro6.33146.3568
Hava Durumu
Anlık
Yarın
31° 34° 16°