• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Anasayfa


     Denon AVC-X 6700H 11.2 Kanal 8K Network A/V Receiver

   
Ürün Kodu : Denon AVC-X 6700H
Üretici : Denon
Fiyat : 4700 Euro (KDV Dahil)
Ürün Özellikleri
Denon AVC-X 6700H 11.2 Kanal 8K Network A/V Receiver
        Detaylar
 
 
Detaylar
Ürünü Online Satın almak için aşağıdaki logoyu tıklatın.

Denon AVC-X 6700H 11.2 Kanal 8K Network A/V Receiver


Kanal başına 205W'a sahip bu birinci sınıf 11.2 kanal 8K AV amplifikatör, Dolby Atmos, DTS:X, DTS:X Pro, IMAX Enhanced ve Auro-3D'yi tamamen destekler. AVC-X6700H ayrıca 8K/60Hz ve 4K/120Hz geçişi, VRR, ALLM, Dinamik HDR, HDR10 + ve eARC desteği gibi en yeni HDMI özelliklerini de destekler.

Statükoya meydan okuma. AVC-X6700H, Denon özel yapım transistörleri ve her biri 205W olarak derecelendirilmiş 11 kanalın hepsinde aynı devre topolojisi olan monolitik bir güç amplifikatörü tasarımına sahiptir. Bu nihai yapı kalitesi, minimum bozulma, şaşırtıcı netlik, güç, ayrıntı ve derinlik ile sınıfının en iyisi ses kalitesini garanti eder. İki ADI Griffin Lite DSP, Dolby Atmos, DTS: X, DTS: X Pro, IMAX Enhanced ve Auro-3D'nin 13.2 kanal işlemine kadar en gelişmiş 3D ses paketini destekler. AVC-X6700H, tüm HDMI girişlerinde 8K / 60Hz ve 4K / 120Hz geçişi, Dolby Vision, HDR10, HDR10 +, Dinamik HDR, HLG'nin yanı sıra 8K yükseltme ve HDCP 2.3 desteği gibi en yeni HDMI video teknolojilerini destekler (8 giriş / 3 çıkış).

Bluetooth, Apple AirPlay 2 ve HEOS Yerleşik Wi-Fi ile Spotify, TuneIn Internet Radio, Amazon Music HD, TIDAL ve daha fazlası gibi popüler müzik hizmetlerini kablosuz olarak aktarın. MP3 veya hatta Yüksek Çözünürlüklü ses formatlarını (WAV, FLAC, ALAC ve DSD 2.8 / 5.6 MHz dosyaları) USB veya Ağ üzerinden çalın. Denon AVC-X6700H, zahmetsiz ses kontrolü için Amazon Alexa, Google Asistan ve Apple Siri ile birlikte çalışır.

Kurulum sürecindeki her adımda görsel olarak size yol göstererek, ödüllü Denon Kurulum Yardımcısı ilk kez doğru kurulum yapmanızı sağlar. Her ev sineması farklıdır - bu nedenle Denon, Audyssey'den AV amplifikatörünüzü otomatik olarak ölçen ve optimize eden, eşsiz dinleme ortamınıza göre özel olarak tasarlanmış sürükleyici bir 3D ses deneyimi sağlamak için premium Audyssey MultEQ XT32 oda kalibrasyon teknolojisini kullanır.
  • Monolitik amplifikatör tasarımlı 11.2 Kanal 205W Premium 8K AV amplifikatör
  • En iyi film ve oyun deneyimi için 8K / 60Hz ve 4K / 120Hz
  • Dolby Atmos, Dolby Atmos Height Virtualization, DTS:X, DTS Virtual:X, DTS:X Pro, IMAX Enhanced, and Auro-3D
  • 8 HDMI girişi, eARC HDMI dahil 3 HDMI çıkışı
  • Audyssey MultEQ XT32, Dynamic Volume/EQ, LFC, Sub EQ HT
  • Amazon Alexa, Siri (AirPlay 2 üzerinden) ve Google Asistan ile ses kontrolü
  • AirPlay 2 / Bluetooth / Network Streaming, Dahili HEOS
 Denon AVC-X 6700H

EN YÜKSEK EV SİNEMASI DENEYİMİ - 8K HAZIR
AVC-X6700H, 8K/60Hz geçiş ve yükseltme, oyun için 4K/120Hz geçiş ve en yeni HDMI özellikleri desteği ile en iyi ev sineması deneyimini sunar. Yeni AVC-X6700H, bugün en iyi 4K ev sinemasını oluşturmanıza olanak tanır ve AV amplifikatörünüzün hazır olduğunuzda 8K hazır olduğunu bilmenin rahatlığını sunar. En zorlu eğlence ihtiyaçları için bile en kaliteli 3D ses ve videonun keyfini çıkarın.

GÜÇLÜ 11 KANALLI AMPLİFİKATÖR
Gelişmiş bir güç amplifikatörü tasarımına sahip olan AVC-X6700H, dinamik ve hassas bir eğlence deneyimi sağlamak için kanal başına 205 watt'ta yüksek güç performansı sunar. Düşük empedanslı sürücüler çok çeşitli hoparlörler için çalışma kararlılığı sağlar ve dengeli, tonlu bir ses oluşturur. Ev sineması eğlencesinde beklentilerinizi yükseltin.

13.2 KANAL İŞLEME KAPASİTESİ İLE TAM 3D SES DESTEĞİ
Dolby Atmos, Dolby Atmos Height Virtualization Technology, DTS: X, DTS Sanal: X, DTS: X Pro, IMAX Enhanced ve Auro-3D ile kendinizi 3D sese kaptırın. AVC-X6700H, 11 kanal amplifikasyonu ile 13,2'ye kadar kanal işlemeyi destekler. Ekstra 2 kanalı doldurmak için 2 kanallı güç amplifikatörü seçiminizi ekleyin ve daha sürükleyici 3D ses deneyimi için 7.2.6 veya 9.2.4 hoparlör yapılandırmasına kadar oluşturun.

ETKİLEYİCİ SURROUND SES
AVC-X6700H'de bulunan on bir amplifikasyon kanalını kullanarak 7.1.4 veya 9.1.2 Dolby Atmos surround sistemi kurun. Dolby Atmos yükseltici hoparlörler veya özel baş üstü hoparlörler ile mükemmel Dolby ev sineması deneyiminin keyfini çıkarın.

Dolby Atmos Yükseklik Sanallaştırma Teknolojisi desteği ile AVC-X6700H, yükseklik kanalları olmadan sürükleyici ses sunarak 7.1, 5.1 veya 2.1 hoparlör düzeninde keyif alacağınız sanal yükseklik efektleri yaratır.

EYLEME DAHA YAKIN
DTS: X ve DTS Neural:X, filmlerinize, oyunlarınıza ve müziğinize geleneksel 5.1 kanal surround sesle eşsiz bir gerçekçilik kazandırır.

DTS Virtual: X Yükseklik Sanallaştırma Teknolojisi desteği ile AVC-X6700H, 7.1, 5.1 veya 2.1 hoparlör düzeninde keyif alacağınız sanal yükseklik efektleri oluşturarak yükseklik kanalları olmadan sürükleyici ses sağlar.

DTS:X PRO
Gelecekteki ürün yazılımı güncellemesiyle, en yeni DTS 3D ses teknolojisi ile kod çözülmüş eğlencenin tadını çıkarın. DTS: X Pro ile 13,2 kanala kadar ses işleme özelliğinin keyfini çıkarın ve eksiksiz ayrıntılarla eksiksiz surround sesin tadını çıkarın. Ek 2 kanal sürmek için AVC-X6700H'ye bağlı ek bir harici stereo amplifikatöre ihtiyacınız olacaktır.

IMAX ENHANCED TEKNOLOJİSİ
Ev sineması görüntüleme, ses, ölçek ve netlik için yeni bir standart oluşturan DTS'nin en son teknolojisi olan IMAX Enhanced ile en üstün ev eğlencesi deneyimini yaşayın. Daha net resimler ve daha parlak görüntüler izleyin. IMAX tarafından dijital olarak yeniden düzenlenmiş, sizi içine çeken, kalbi saran sesi hissedin ve birinci sınıf içeriği deneyimleyin.

SİZİ HAYATIN İÇİNE ÇEKER.
Auro-3D, Auromatic yukarı karıştırma motoru sayesinde mevcut görsel-işitsel koleksiyonunuzu geliştirirken müzik, oyunlar, yayın ve filmler için üç boyutlu ses heyecanı sunarak ev sineması deneyimini yeni seviyelere taşıyor.

8K ULTRA HD İÇİN TASARLANDI
Yeni AVC-X6700H ile mevcut en son teknolojiyle eğlencenin tadını çıkarın ve filmlerinizi rakipsiz bir netlikte izleyin. 8K / 60Hz düz geçiş ve yükseltme ile filmlerinizin keyfini çıkarın ve video gecikmesini ortadan kaldırmak için filmlerde kullanılan Dinamik HDR ve Hızlı Medya Değiştirme (QMS) gibi en yeni AV amplifikatör teknolojisinin keyfini çıkarın.

EARC İLE İLERİ 8K HDMI VİDEO BÖLÜMÜ
En iyi görüntü kalitesiyle en sevdiğiniz filmlerin, şovların ve oyunların keyfini çıkarın. AVC-X6700H, 8K / 60Hz ve 4K / 120Hz video geçişini destekleyecek özel bir 8K girişe sahip gelişmiş bir HDMI bölümüne (8 giriş / 3 çıkış) sahiptir. Tüm HDMI girişlerinde olağanüstü renk, netlik ve kontrast için 4: 4: 4 Saf Renk alt örnekleme, HDR10, HDR10 +, Dolby Vision, Hibrit Log-Gama (HLG), Dinamik HDR ve BT.2020 doğrudan geçiş desteği bulunur. Kopyalamaya karşı korumalı içeriği engellemeden oynatmak için tam oranlı 8K yükseltme ve HDCP 2.3 işlemenin keyfini çıkarın. AVC-X6700H, 3D ses formatlarını doğrudan akıllı TV uygulamalarınızdan AV amplifikatörünüze desteklemek için eARC'yi (geliştirilmiş Ses Dönüş Kanalı) kullanır.

GELİŞMİŞ VİDEO KONTROLLERİ
HDCP 2.3 işleme, tüm HDMI bağlantı noktalarında kullanılabilir ve kopya korumalı içeriğin tamamen engellenmeden keyfini çıkarmanızı sağlar. Görüntüleme Bilimi Vakfı tarafından onaylanan AVC-X6700H, ISF Gündüz ve ISF Gece video modlarıyla birlikte eksiksiz bir video kalibrasyon kontrolleri paketi (ISF teknisyeni tarafından kullanım için) içerir. En yeni HD ve Ultra HD TV'ler, Blu-ray oynatıcılar ve oyun konsollarıyla kusursuz uyumluluğun tadını çıkarın.

PARLAK RENK - EVRENSEL UYUMLULUK, HDR10 + VE DİNAMİK HDR
AVC-X6700H, Yüksek Dinamik Aralık video formatını, HDR10, Dolby Vision ve HLG'yi (Hibrit Log Gama) destekler. Dolby Vision, izleme deneyimlerini şaşırtıcı parlaklık, kontrast ve renkle dönüştürür. HLG, daha net ve daha temiz bir görüntü için yayın içeriği üzerinden HDR teknolojisi sunar. AVC-X6700H, daha gerçekçi görüntüler ve dinamik HDR için TV'ye dinamik meta veri gönderen HDR10 + 'ı da destekler.

(Bazı teknolojiler tüm televizyonlarda mevcut değildir.)

OYUNDA GELECEK NESİL
En yeni HDMI desteği ile yeni AVC-X6700H oyununuzu bir sonraki seviyeye taşıyacak. 4K / 120Hz doğrudan geçiş ve yükseltme ile oyun oynamanın yanı sıra daha yumuşak sunmak için gecikmeyi ve kare yırtılmasını azaltan veya ortadan kaldıran Değişken Yenileme Hızı (VRR), Hızlı Çerçeve Aktarımı (QFT) ve Otomatik Düşük Gecikme Modu (ALLM) ile oyunun tadını çıkarın , gecikmesiz oyun deneyimi.

EN SON SES YARDIMCILARI İLE ÇALIŞIR
Önde gelen ses hizmetlerinden zahmetsiz ses kontrolünün ve tam esnekliğin tadını çıkarın. Akıllı bir hoparlör veya telefon kullanarak Amazon Alexa, Google Asistan ve Apple Siri ile komutlar söyleyin. En sevdiğiniz müziği çalmanızı, sesi açmanızı, bir sonraki parçaya geçmenizi, girişleri değiştirmenizi ve daha fazlasını isteyin. Ses servisleri arasında geçiş yapın veya kullanmak için bir favori seçin - seçim sizin. İşlevsellik ses aracısına göre değişir.
 
Denon AVC-X 6700H

AMAZON ALEXA İLE ÇALIŞIR
Amazon Alexa ve sesinizle AVC-X6700H eller serbest özelliğini kontrol edin. Ses seviyesini ayarlayın, bir sonraki parçaya geçin, farklı medya oynatıcılarınız için girişleri değiştirin ve daha fazlası - "Sadece İste.” AVC-X6700H, HEOS aygıtlarınız ve diğer seçkin Denon ürünleriniz için Amazon Alexa sesli komutlarını etkinleştirmek üzere HEOS Ev Eğlence Becerisi'ni indirin. Alexa uygulaması ve Amazon Echo, Dot veya eşdeğerini gerektirir.

GOOGLE ASİSTAN İLE ÇALIŞIR
HEOS uygulamasında müzik başlatın, ardından Google Asistanınızdan ses seviyesini kontrol etmesini, çalmasını, duraklatmasını, parçaları atlamasını ve daha fazlasını isteyin.

AIRPLAY 2 + APPLE SIRI SES KONTROLÜ
Apple müziğini AV alıcısına kablosuz olarak aktarmak için AirPlay 2'yi kullanın veya evinizi müzikle doldurmak için diğer AirPlay uyumlu hoparlörlerle gruplayın.

Apple Music ve Spotify gibi favori müzik servislerinizden ses aktarımı gerçekleştirin veya herhangi bir iPhone, iPad, Mac veya Apple TV'den YouTube ve Netflix gibi servislerden videolar izleyin ve hoparlörlerin AirPlay 2 kaynaklarıyla mükemmel şekilde senkronize edilmiş sesi dinleyin.

AirPlay 2 ayrıca çok odalı sesi destekler - sorunsuz ses oynatımı sağlamak için içeriği aynı anda birden fazla AirPlay 2 uyumlu cihaza kablosuz olarak aktarır. AirPlay 2, Apple Music veya Home uygulamasındaki uyumlu ses cihazlarının kontrolünü ve gruplanmasını sağlar. AirPlay 2 uygulamasını veya Siri aracılığıyla sesinizi kullanarak kullanın.

YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜKLÜ SES DESTEĞİ
En sevdiğiniz yüksek çözünürlüklü ses parçalarıyla mükemmel ses kalitesinin keyfini çıkarın. AVC-X6700H, 192 kHz / 24 bit'e kadar ALAC, FLAC ve WAV dahil olmak üzere birden çok kayıpsız dosya türüyle yüksek çözünürlüklü ses kod çözme olanağı sağlayan en yeni AKM 32 bit D / A dönüştürücülere sahiptir. Ayrıca 2.8 / 5.6-MHz DSD dosyalarıyla da uyumludur (DSD, SACD'nin ses kodlama formatıdır). Bunları ön panel USB'si üzerinden bellek aygıtlarından veya ağ kaynakları üzerinden oynatın. AVC-X6700H, MP3 ve WMA gibi diğer dosya türlerini de destekler.

AL32 İŞLEME
AL32 İşleme gibi gelişmiş Denon ses işleme özellikleri ile dinleyin. Denon'a özgü AL32 İşleme teknolojisi, tüm ses kanallarında çok kanallı, ultra yüksek çözünürlüklü dijital ses filtrelemesi sağlar ve gelişmiş ses görüntülemesi ile doğal bir ses ortamı sunar.

PİKAP / VİNİL DESTEK İÇİN FONO GİRİŞİ
Birlikte verilen fono girişi ile AVC-X4700H pikapınızı bağlamanızı ve vinil kayıtlarınızı oynatmanızı sağlar. Olağanüstü kalite ve ses ile vintage koleksiyonunuzun keyfini çıkarın.

ÇİFT SUBWOOFER ÇIKIŞI
Kendinizi eşit olarak dağıtılmış, doğru baslara bırakın. AVC-X4700H, düşük frekansları yumuşatmak ve daha iyi dağılım sağlamak için iki subwoofer çıkışına sahiptir. Bağlı subwoofer'lar, odanıza göre daha kusursuz bas performansı için Audyssey Sub EQ HT ile bağımsız olarak kalibre edilebilir. Sesli tepeler veya düşüşler yok - sadece güçlü, odayı dolduran bas.

"ROON TEST EDİLDİ” SERTİFİKALI
Tüm yeni Denon AV alıcıları artık Roon Test edildi. Favori sanatçılarınız ve şarkılarınız hakkında aranabilir, sörf yapılabilir bilgilerle dijital müzik kitaplığınızdan daha fazla yararlanın. Şarkı sözlerini, konser tarihlerini, fotoğrafları, biyografileri, yorumları ve daha fazlasını bulun. Abonelik gerekiyor. Daha fazla bilgi edin

İLERİ SES İŞLEME
Hem müzikten hem de filmlerden olağanüstü ses kalitesini yaşayın.

GÜÇLÜ DSP SES İŞLEME
Denon amiral gemisi AVC-X8500H'den miras alınan AVC-X6700H'ye iki adet çift SHARC + çekirdekli DSP yongası içeren gelişmiş bir dijital ses işleme sistemi benimsenmiştir. Bu, DTS: X Pro desteği ve yeni tanıtılan 13 kanal DTS: X reprodüksiyonu (gelecekteki bir ürün yazılımı güncellemesi yoluyla) dahil olmak üzere 13 kanala kadar ses kod çözme ve işleme kapasitesine izin verir.

AMP ATAMADA PRE-AMPLİFİKATÖR MODU
Yeni Pre Amplifikatör Modu ile Denon AV amplifikatörünüz, en yeni HDMI bağlantısına sahip mükemmel bir AV ön işlemcisi olarak çalışır. Pre Amplifikatör Modu, dahili amplifikatörlerin bağlantısını keserek daha temiz bir sinyal yolu ve kırpma seviyesinde daha fazla tolerans sağlar. AV sisteminizi cebinizi yakmadan modernleştirin.

ÇOK KAYNAKLI, ÇOK ODALI
Denon AVC-X6700H ile bir odada 11,2 kanal surround sesin ve toplam 3 kaynak ve 3 bölge için en fazla iki odada ayrı bir kaynak veya müzik aktarmanın keyfini çıkarmak mümkündür. Bir odada başka bir aile üyesi kesintisiz olarak farklı bir bölgede müzik dinlerken bir film izleyin.

TÜM BÖLGE TV SES SİSTEMLERİ
Sesi TV'nizden tüm bölgelere çalın. Aynı kaynağı ikinci veya üçüncü bölgede çalarken, tamamen dalmış bir deneyim için ana bölgedeki Dolby Atmos gibi tam ayrık sesin keyfini çıkarın. Ana bölge sesini paylaşmak üzere ikinci bölge için "Kaynak” ı seçin. AVC-X6700H, ikinci veya üçüncü bölgeniz için hem HDMI hem de dijital kaynakları destekler.

BLUETOOTH SES İLETİMİ
AV amplifikatörünüzden gelen sesi Bluetooth kulaklığınıza aktararak tüm evinizi uyandırmadan en sevdiğiniz sesin keyfini çıkarın. AVC-X6700H, sesi aynı anda hem Bluetooth kulaklıklarda hem de bağlı hoparlörlerde çalmanıza izin verir. Bir aile üyeniz veya işitme engelli bir arkadaşınız varsa, bu kurulumu öneririz.

DOLBY VE DTS:X'DE ÖN GENİŞ KANAL DESTEĞİ
Ön geniş kanal desteği ile, 9.1.2 veya 9.1.4 hoparlör yapılandırmasına kadar daha sorunsuz bir ön surround aşaması oluşturmak için hem Dolby hem de DTS'ye sahip iki ön geniş hoparlör ekleyebilirsiniz. 9.1.4 kurulumu için AVC-X6700H cihazına bağlı ek 2 kanal amplifikasyonu gerekir.

KOLAY KURULUM DENEYİMİ
Birlikte verilen AVC-X6700H Hızlı Başlangıç Kılavuzu, nasıl başlayacağınızla ilgili basit ve net talimatlar sağlar. TV'nizi HDMI üzerinden AVC-X6700H'ye bağladıktan sonra, TV ekranında adım adım kurulum yapmak için özel Denon Kurulum Yardımcısı görünür. Ayrıca, AV amplifikatörünün arkasında, bir dizi renk kodlu hoparlör bağlantısı yatay olarak düzenlenir ve hoparlör kablolarını organize etmeyi ve bağlamayı kolaylaştırır. AVC-X6700H, bağlandığında HDMI girişlerini otomatik olarak yeniden adlandırabilir veya size kolaylık sağlamak için manuel olarak yeniden adlandırabilirsiniz.

KULLANICI DOSTU SES AYARLARI İÇİN HIZLI SEÇİMLER
Denon AVC-X6700H ön panelinde, her kaynak için tercih ettiğiniz ses ayarlarını depolayan dört Hızlı Seçim düğmesi bulunur. TV sesi, Blu-Ray, medya oynatıcılar ve daha fazlası arasında geçiş yaptığınızda AVC-X6700H, EQ ayarlarını o medya kaynağı için tercihlerinize göre ayarlar. Daha hızlı kontrol için ön paneldeki düğmeleri kullanın veya AVR uzaktan kumandadaki aynı Hızlı Seçimleri seçin.

AKILLI TV BAĞLANTISI
TV'nizle ilişkili HDMI CEC işlevi aracılığıyla Denon AVC-X6700H'yi TV uzaktan kumandanızla kontrol edin. Akıllı Menü giriş ekranı, kaynak ve surround modu seçimlerine, kurulum menüsüne ve dört Hızlı Seçim'e hızlı erişim sağlar.

DAHİLİ BLUETOOTH, WI-FI VE AIRPLAY 2 UYUMLULUĞU
Kablosuz ağınızın kalbi. Bluetooth ve Wi-Fi kablosuz aktarma bağlantısı ile Denon AVC-X6700H, sıkışık kentsel ortamlarda bile kesintisiz aktarma için gelişmiş bir çift antenli alıcı-verici sistemi ile donatılmıştır. En sevdiğiniz ses içeriğini akıllı cihazlarınızdan kablosuz olarak dinlemenin keyfini çıkarın.

HEOS Yerleşik teknolojisi ile her odada aynı şarkıyı çalın veya bağlı her oda için farklı bir şarkı seçin - seçim sizin. HEOS, zahmetsiz ses kontrolü sağlayan Amazon Alexa ve Google Asistan ile birlikte çalışır.

HEOS, ücretsiz ve premium Spotify, Amazon Music HD, TuneIn, Sound Cloud, TIDAL ve daha fazlasını destekler.

KESİNTİSİZ KONTROL İÇİN DENON AVR UZAKTANTAN UYGULAMASI
Cebinizde daha iyi kontrol. İOS ve Android için ücretsiz Denon AVR Uzaktan Kumanda, AVC-X6700H'yi kullanmayı daha da kolaylaştırır - ses seviyesini ayarlayın, açın veya kapatın, müziğin sesini kapatın, bir kaynak seçin veya HEOS'a geçin. Ücretsiz Denon AVR Remote uygulamasını akıllı telefonunuza veya tabletinize bugün indirin.

BASİT KURULUM VE ODA KALİBRASYONU İÇİN AUDYSSEY MULTEQ XT32
Dinleme ortamınızın kusursuz kurulumu için Audyssey MultEQ XT32 ile ses deneyiminizi optimize edin. Birlikte verilen ölçüm mikrofonu ile, MultEQ XT32 her hoparlörün çıkışını (subwoofer'lar dahil) sekiz ölçüm noktasına kadar analiz eder ve her kanalı doğru frekans ve zaman etki alanı yanıtı için optimize eden hassas dijital filtreler üretir. Audyssey Dynamic Volume, net diyalog, müzik ve sesin tadını çıkarırken daha düşük seviyelerde dinlemenizi sağlayarak, ses seviyesindeki (TV reklamları gibi) rahatsız edici atlamaları düzeltir. Audyssey Dynamic EQ, herhangi bir dinleme seviyesinde tam aralıklı netlik sağlar ve Audyssey Düşük Frekanslı Muhafaza, komşuları veya evinizin diğer odalarındaki insanları rahatsız etmeden derin bas dahil olmak üzere tam kapsamlı bir denge sağlamak için gelişmiş psikoakustik algoritmalar kullanır. Audyssey Sub EQ HT, daha iyi çözünürlüklü daha derin baslar için çift subwoofer kurulumunda her subwoofer için ayrı DSP uyarlaması sağlar. Ayrıca, Audyssey MultEQ Editor uygulaması (satın alınabilir) ayrıntılı ayarlama ayarlarını görüntülemenize ve ayarlamanıza ve sesi odanıza ve zevkinize göre daha hassas bir şekilde özelleştirmenizi sağlar. Uygulama hem iOS hem de Android için kullanılabilir.

ÇİFT HOPARLÖR ÖN AYARLI BELLEK
Yeni AVC-X6700H, iki Audyssey ayarının kaydedilmesine ve iki ayar arasında anında geçiş yapmanıza olanak tanıyarak, içerik veya dinleme ortamı için dinleme deneyiminizi değiştirmenize izin verir.

12V TETİK ÇIKIŞI
İster otomatik ekran ister projektör kontrolü olsun, AVC-X6700H, AVR bekleme modundayken bile çalışan iki 12V tetik çıkışı ile birlikte gelir.

KABLOSUZ MÜZİK AKTARIMI İÇİN HEOS İNŞA EDİLDİ
HEOS Built-in teknolojisi ile evinizin her odasında kablosuz olarak en sevdiğiniz müziğin keyfini çıkarın. Her odada aynı şarkıyı çalın veya bağlı her oda için farklı bir şarkı seçin - seçim sizin. Ayrıca Amazon Alexa, Google Assistant ve Apple Siri ile birlikte çalışarak tüm ev eğlenceniz için en gelişmiş ses kontrolü ve inanılmaz ses sunar. Evde ses deneyimi için Denon Home hoparlörlerinizi bağlayın.

HEOS, ücretsiz ve premium Spotify, Amazon Music HD, TuneIn, SoundCloud, TIDAL ve daha fazlasını destekler.

(Tüm müzik hizmetleri tüm bölgelerde mevcut değildir.)

Özel Kurulum Hazır
Denon AVC-X6700H, üçüncü taraf entegrasyon çözümleriyle kolay özelleştirme ve uyumluluk için harici kontrol ve IP kontrol özelliklerine sahiptir. Büyük üçüncü taraf kontrol cihazları için IP kontrol yeteneği ve Control4 ev otomasyon ekipmanıyla sorunsuz entegrasyon için Control4 SDPP (Basit Cihaz Algılama Protokolü) sertifikası sunar. Ev sinema sisteminizdeki diğer bileşenlerle uzaktan kumanda uyumluluğu için arka panelde bir IR (kızılötesi) uzaktan kumanda bulunmaktadır ve sorun giderme için uzaktan izleme özelliği artık desteklenmektedir.
 
Denon AVC-X 6700H 
 
Teknik Özellikler
 
DTS HD Master / DTS: X / DTS Sanal: XEvet
Dolby TrueHD / Dolby Atmos / Dolby Yükseklik SanallaştırmaEvet
Auro-3dEvet
IMAX GeliştirilmişEvet
Geniş Ön Hoparlörler Dolby / DTSEvet
AudysseyMultEQ XT
HEOS Çok Odalı ve AkışEvet
AirPlay 2Evet
Spotify Connect / Tidal / Deezer / diğerleriEvet
Ethernet PortlarıEvet
Kablosuz internetEvet
BluetoothEvet
HDMI Girişleri7+1
HDCP2.3 desteğiEvet
HDMI Çıkışları3
HDMI maksimum Çözünürlük8k / 60Hz - 4k / 120Hz
Ses kontrolüAmazon Alexa / Google Asistan / Apple Siri
Kompozit Giriş / Çıkış4.2
Analog Giriş7
Fono (MM) GirişEvet
Dijital Optik / Koaksiyel Giriş2.2
Subwoofer Çıkışı2
Güç Çıkışı (6 ohm, 1 kHz, 1% 1ch Sürücü)205 W
Güç Çıkışı (8 ohm, 20 Hz - 20 kHz,% 0,05 2ch Sürücü)140 W
Maksimum Boyutlar434 x 389 x 167
Ağırlık14,8 kg
 
 
Ses Sistemleri Merkezi


Ev Sinema Amplifikatörleri
Stereo Amplifikatörler
Micro Sistemler
TV Sistemleri - Soundbar
CD Çalar
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.435232.5652
Euro34.707534.8466
Hava Durumu