• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Anasayfa


     Denon DSW-1H Dahili HEOS özellikli Kablosuz Subwoofer

   
Ürün Kodu : Denon DSW-1H Subwoofer
Üretici : Denon
Fiyat : 1050 Euro (KDV Dahil)
Ürün Özellikleri
Denon DSW-1H Dahili HEOS özellikli Kablosuz Subwoofer
        Detaylar
 
 
Detaylar
Ürünü Online Satın almak için aşağıdaki logoyu tıklatın.


Denon DSW-1H Dahili HEOS özellikli Kablosuz Subwoofer


Denon DSW1H subwoofer, duyabileceğiniz sesten hissedebileceğiniz sese kadar film geceleriniz için en önemli etkiyi sağlar.
 
Denon DSW-1H kablosuz subwoofer, hissedebileceğiniz ve duyabileceğiniz derin, güçlü baslar eklemek için Wi-Fi üzerinden Denon DHT-S716H ses çubuğuna bağlanır. Özel 5.25 ”sürücüler, gelişmiş yüksek güçlü D Sınıfı amplifikasyonla beslenirken, tescilli DSP algoritmaları tüm dinamik aralık boyunca optimize edilmiş düşük frekans yanıtı sağlar. Odanın herhangi bir yerine yatay veya dikey olarak yerleştirin, daha sonra duvar prizine takın ve oynatın. Hızlı kurulum sayesinde, eğlence deneyiminizi net, gürültülü bas ile geliştirmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Filmlerinizin gücü
DSW1H Subwoofer, DHTS716H soundbar veya HEOS hoparlör sisteminizin mükemmel tamamlayıcısıdır. 3'ten 3.1'e veya 5'ten 5.1'e çevirmek için sisteminize '.1' ekleyen bu subwoofer, gerçek sinematik sesten bekleyeceğiniz dinamik gücü verir.

Hissedebileceğiniz
bas Bir değil iki bas birimini kullanan ve güçlü bir D Sınıfı dijital amplifikatörden güç alan DSW1H, sinemanın sesini eve getirir. Daha düşük ses seviyelerinde bile, ses daha zengin ve daha gerçekçi. Daha yüksek seviyelerde bas etkisi sizi aksiyon filmleriyle koltuğa sabitleyecektir.

Sesi uygulama aracılığıyla uyarlayın
HEOS Uygulamasını indirin ve DHTS716H'ye entegre edilen diyalog geliştirici ve gece modu özellikleri gibi farklı konfigürasyonlar için gelişmiş ayarlar bulacaksınız. Birlikte kullanıldığında, bu kablosuz subwoofer otomatik olarak ayarlarınıza uyum sağlar.

Oda dostu
Kablosuz bağlantısı sayesinde DSW1 odanızın herhangi bir yerine yerleştirilebilir. Şebekeye takılı olduğu sürece, odanın diğer tarafını soundbar veya HEOS hoparlörünüze kolayca oturtabilir. Dikey veya yatay olarak yerleştirin, alt kısımlar mobilyaların altına veya arasına kolaylıkla kayar.
 
Denon DSW-1H Kablosuz Subwoofer
 
Teknik Özellikler

Marka Denon
Renk Siyah
Otomatik Açma / Kapama Evet
Sürücü Üniteleri Çift özel 5,25 ”sürücü
Aktif veya Pasif aktif
Dahil Olan Kablolar Ethernet kablosu
Güç Tüketimi - Normal Kullanım 70
Güç Tüketimi - Beklemede 0.3 / 4.5
Ağırlık (kg) 10.1
Hoparlör Boyutları GxDxY (mm) 172 x 439 x 404
 
 
Ses Sistemleri Merkezi


Ev Sinema Amplifikatörleri
Stereo Amplifikatörler
Micro Sistemler
TV Sistemleri - Soundbar
CD Çalar
Kulaklık
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.81788.8531
Euro10.345310.3868
Hava Durumu