• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Hakkımızda

OnlineAlışveriş ve İndirimli fiyatlar için internet satış mağazamız olan

 https://www.teknoHiFi.com'u ziyarat ediniz.

Vizyon ve Misyonumuz 

Modern hayatı şekillendiren ses sistemleri ile ilgili öncülüğü üstlenerek daha keyifli bir yaşamın standartlarını oluşturmak için çalışan Engül Kimya Tic.ve san. Ltd.Şti. 1978 yılında kuruldu.

Müşterilerinin yanı sıra çalışanları,iş ortakları ve temsilcilikleri ile tutkuya dönüşecek, sınıfının en iyisi ses sistemi markalarını bünyesinde barındıran Engül Kimya,internet satış ve tanıtım siteleri ile ürünleri ayağınıza kadar getiriyor,Hifi ses sistemleri,profesyonel ses,sahne,ışık sistemlerinde sektöre öncü olma hedefiyle çalışmalarına devam ediyor.

1978 yılında beri fotoğraf,eğitim cihazları ve Ses sistemleri konularında temsilcilikleri, ithalat,dağıtım ve internet mağazaları ile Türkiyenin heryerine hizmet vermekteyiz.

Ses sistemlerinde öncü markalarımız ile ev ,otel,mağaza,okul iç ve dış mekan sinema ve müzik sistemleri ile ilgili proje çalışmalarını uzman kadromuz ile yapmaktayız.

 

www.EngulKimya.com.tr  

www.teknoHiFi.com 

 

Marka Sitelerimiz:

www.Denon.web.tr

www.Focal.web.tr

www.Marantz.web.tr

www.Dali.web.tr

www.BodrumHifi.com

 

Satış Sitelerimiz:

www.Teknohifi.com

 

  

                                                                                                                                           www.teknoHiFi.com
 
 

Denon ses sistemleri Türkiye yetkili satıcısı, Denon Türkiye,Denon pikap, Denon Heos, Denon wifi, denon cd çalar, denon sinema sistemleri, denon media player, denon kulaklık,denon amfi, denon anfi,denon ampli, denon müzik seti, denon receiver, denon ev sinema , denon sinema amfisi, en ucuz denon, denon müzik sistemleri, denon satıcı,bayi,mümessili, denon dj, Türkiye denon, Denon DAC, denon bluray, denon pikap, denon kulaklık, denon modelleri, denon ev sinema sistemleri, denon stereo ampli, denon hifi, denon bluetooth, denon Türkiye www.denon.web.tr,  kablosuz denon , denon kablosuz, denon soundbar, denon bluetooth kulaklık, Heos sistemler, kablosus ses yayını, denon plak çalar, denon pikap modelleri, denon bluetooth hoparlör, denon müzik seti

Ses Sistemleri Merkezi


Ev Sinema Amplifikatörleri
Stereo Amplifikatörler
Micro Sistemler
TV Sistemleri - Soundbar
CD Çalar
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar28.835128.9507
Euro31.421631.5476
Hava Durumu